DOCERAM TECHNICKÁ KERAMIKA

DOCERAM je německý výrobce moderních komponentů z oxidové a nitridové keramiky dle specifických požadavků zákazníka. Ve spolupráci se zákazníkem nabízí řešení v oblasti automobilového průmyslu, strojů pro textilní průmysl, konstrukce strojů a zařízení ať již jde o kusouvou nebo sériovou výrobu. V oblasti svařovací techniky firma DOCERAM nabízí jedinečný program normalizovaných keramických dílů pro centrování a polohování.
DOCERAM poskytuje inovativní rešení na míru potřeb zákazníků, návrh probíhá metodou FEM (Finite Element Method) včetně výpočtu napětí ve struktuře kompozitního materiálu a následnou výrobu za použití high‑tech
strojů. Toto má za následek optimální technické a ekonomické hodnoty konečného produktu. Společnost se zavázala k přísnému uplatňování požadavků na kvalitu a procesní normy DIN EN ISO 9001. Tato sestává mimo jiné z přísné vstupní kontroly keramických surovin, a měření tolerance v mikrometrech na 3D měřícím přístroji během celého výrobního procesu.

 doceramlogo

Věříme, že najdeme řešení Vašich potřeba aže i Vám budeme moci nabídnout HI-TECH řešení zejména v následujících oblastech.

- navařování matic a šroubů
- strojní normálie jako například pera, kolíky či izolační pouzdra
- strojní díly z keramiky, například díly kde je potřeba vysoká otěruvzdornost.
- díly z keramiky dle Vašeho návrhu

Ale i v mnoha jiných napříč průmyslovými odvětvími, jsme rovněž připraveni Vám pomoci s volbou materiálu a navrhnout optimální řešení.

Jsme si jistí, že použitím dílů z keramiky zeefktivníte Vaší výrobu nebo budete moci Vašim zákazníkům nabídnout technické řešení odpovídající posledním trendům. Více informací včetně katalogů můžete získat na našich stránkách www.keramika-technicka.cz

 

DOCERAM - technická keramika DOCERAM - technická keramika DOCERAM - technická keramika DOCERAM - technická keramika DOCERAM - technická keramika DOCERAM - technická keramika DOCERAM - technická keramika

KOPTA s.r.o.

Vážní 891 / areál PSN I

500 02 Hradec Králové

 

e-mail: kopta@kopta.cz

tel./fax: +420 495 534 815

tel./fax: +420 495 531 210

IČO: 27489914, DIČ: CZ27489914

 

map

vítejte na stránkách firmy KOPTA, s.r.o., dovolte abychom Vám představily produkty firem které zastupujeme nebo jejichž výrobky dodáváme na český a slovenský trh.

KOmPonenty – Technologie – Automatizace